Czech Scala Enthusiasts: Dependency Injection ve Scale

Kdy: 29.1.2013, 19:00

Kde: Fakulta informačních technologií ČVUT v Praze, Thákurova 9, 160 00 Praha 6

Dependency Injection (DI) je v dnešní době denním chlebem mnoha (nejen) Java programátorů. Jak funguje ve Scale? Scala o sobě tvrdí, že je 100% kompatibilní s JVM. Je tedy interoperabilní s prověřenými DI frameworky, které známe z Javy a jsou to buď de facto nebo de jure standardy pro DI? Má nějaké vlastní řešení tohoto problému?

Jakub Janeček, Michal Příhoda a Vlastimil Menčík si připravili přednášku o DI ve Scale, která odpoví na tyto i další otázky. Stručná osnova:

Všechny frameworky a přístupy budou ukázány na příkladech a budou probrány jejich pro a proti (včetně případných nástrah). Přednáška bude vedena v anglickém jazyce.

Registrujte se prosím ve skupině Czech Scala Enthusiasts. Jen to jen pár kliků, lze se připojit i účtem na Facebooku. Registrujte se i přes kapacitu, v případě dostatečného zájmu budeme moci využít větší posluchárny.

Czech Scala Enthusiasts

Jsme největší komunita programátorů v jazyce Scala v České republice. Pravidelně organizujeme setkání jako technologické přednášky nebo coding dojos, pro začátečníky i pokročilé programátory. Rádi mezi sebou uvítáme jak nováčky ve Scale, tak příležitostné i profesionální programátory. Přidej se k nám již dnes.

Článek obsahuje 0 komentářů