Májové akce Czech Scala Enthusiasts

V květnu pořádají Czech Scala Enthusiasts dvě setkání na půdě FIT ČVUT.

Scala Coding Dojo

Jako první bude 14.5. od 18:30 Scala Coding Dojo, kde budeme společně programovat ve Scale. Účastníci se rozdělí na menší skupinky, které budou řešit nějakou konkrétní úlohu odpovídající jejich znalostem Scaly. Jsou tedy vítáni jak úplní začátečníci, tak pokročilí.

Notebooky tedy s sebou, detaily jsou uvedeny na stránce eventu.

Java 8 “pod kapotou” a novinky ve Scale 2.10

Druhou akcí bude 28.5. od 19:00 přednáška se dvěma tématy:

V první části se z blízka podíváme na Javu 8, která přichází s prvky funkcionálního programování, takže se přímo nabízí srovnávat se Scalou. Budeme se věnovat zejména implementaci lambda výrazů v JVM, default metodám v rozhraních a také tomu, jak by tyto novinky mohly ovlivnit další verze Scaly.

Abychom se ale nezabývali pouze (neurčitě vzdálenou) budoucností, tak se ve druhé části podíváme na novinky, se kterými přišla poslední dostupná verze Scaly: 2.10.

Podrobnosti opět najdete na stránce eventu.

Czech Scala Enthusiasts

Jsme největší komunita programátorů v jazyce Scala v České republice. Pravidelně organizujeme setkání jako technologické přednášky nebo coding dojos, pro začátečníky i pokročilé programátory. Rádi mezi sebou uvítáme jak nováčky ve Scale, tak příležitostné i profesionální programátory. Přidej se k nám již dnes.

Článek obsahuje 0 komentářů