Představení Twinstone.org na jOpenSpace 2013

1

S přestávkou v pořadí pátý ročník jOpenSpace se letos konal v příjemném hotýlku Žákova Hora asi 15 km severně od Žďáru nad Sázavou. Za komunitu Twinstone.org jsme si dovolili nabídnout pamětní trička s připomenutím letošního ročníku konference a naší malé open-source vývojářské komunity, která se semkla kolem společnosti Etnetera.

Více...Jak jsme začali šetřit čas a peníze s interním Stack exchange (Stack overflow) řešením

4

Co nás k tomuto nástroji vedlo?

Určitě nejsme jediná firma, která nemá dokonalou dokumentaci ke všem knihovnám, nástrojům a projektům. A i kdybychom takovou dokumentaci měli, pak by stejně nepokryla problémy, na které někdo narazí jako první. Je totiž nutné na ně nejprve najít odpověď. Teprve poté je možné jejich řešení zavést do knowledge base pro všechny další lidi, kteří na ně mohou v budoucnu také narazit.

Více...Czech Scala Enthusiasts v Brně

0

Czech Scala Enthusiasts je největší komunitou Scala programátorů a nadšenců v České Republice. Byla založena v červenci 2011 a od té doby uspořádala řadu setkání, přednášek a coding dojos. Dosud se všechny akce odehrávaly v Praze, to se však toto léto změní. Jeden z organizátorů a zakladatelů, Karel Smutný, se na léto přestěhoval za prací do Brna a rád pomohl utvořit komunitu i v našem druhém největším IT centru. To by v tom byl čert, aby tu o Scale nikdo neslyšel.

Jsi-li Scala programátor, ať už začátečník nebo profesionál, nebo jsi o ní jen slyšel a rád by ses dozvěděl více, zaregistruj se ve skupině na meetup.com a přijď na První brněnský Scala meetup. Notebooky s sebou, nejsme žádný diskuzní kroužek. Těšíme se na Tebe!

Více...


Začínáme žít i na Google+

0

Více...Agilní přístupy - dotazník

0

O co jde?

Je agilní přístup ve firmách trend nebo jenom nepochopený buzzword? Jménem společnosti Etnetera si Vás dovolujeme požádat o vyplnění anonymního dotazníku na téma "Rozšířenost agilních přístupů při vývoji". Dotazník je stručný a zabere vám okolo 5ti minut. Výsledky dotazníkového šetření budou veřejně přístupné.

Proč vyplnit?

Pomůžete nám zmapovat stav a trendy agilního řízení, my vám pošleme přehledné a graficky vyvedené výsledky a společně pak můžeme podniknout další kroky k šíření a evangelizaci agilu.

Více...


Novinky na našem webu: angličtina a zkušenosti s technologiemi

0

Rozhodli jsme se rozšířit web našeho týmu.

Nyní si přijdou na své i cizojazyční čtenáři díky anglické verzi webu (zatím pouze vybrané články, obsah bude postupně přibývat).

Dále jsme založili sekci, kde budeme postupně přinášet názory a zkušenosti s technologiemi, nástroji a produkty, se kterými se setkáváme.

Více...