Adobe Search&Promote

4

Search and Promote (S&P) je, jednou větou, nástroj na fulltextové vyhledávání ve webové prezentaci. V tomto článku bych chtěl nastínit jak S&P funguje. Nejprve je ale potřeba vysvětlit proč vlastně vůbec řešit vyhledávání na webu a proč na to použít placený nástroj.

Máte web kde nabízíte/vystavujete/prodáváte velké množství položek. Položky mohou být produkty, služby, dokumenty, články, atd. Velké množství pak znamená, že pouze dobře navržená struktura prezentace už nestačí na nalezení konkrétní položky. V položkách proto musí být možné vyhledávat. Otázka ale zní "Jak?". Co vlastně má vyhledávač najít?

Více...


Czech Scala Enthusiasts v Brně

0

Czech Scala Enthusiasts je největší komunitou Scala programátorů a nadšenců v České Republice. Byla založena v červenci 2011 a od té doby uspořádala řadu setkání, přednášek a coding dojos. Dosud se všechny akce odehrávaly v Praze, to se však toto léto změní. Jeden z organizátorů a zakladatelů, Karel Smutný, se na léto přestěhoval za prací do Brna a rád pomohl utvořit komunitu i v našem druhém největším IT centru. To by v tom byl čert, aby tu o Scale nikdo neslyšel.

Jsi-li Scala programátor, ať už začátečník nebo profesionál, nebo jsi o ní jen slyšel a rád by ses dozvěděl více, zaregistruj se ve skupině na meetup.com a přijď na První brněnský Scala meetup. Notebooky s sebou, nejsme žádný diskuzní kroužek. Těšíme se na Tebe!

Více...