Představení Twinstone.org na jOpenSpace 2013

1

S přestávkou v pořadí pátý ročník jOpenSpace se letos konal v příjemném hotýlku Žákova Hora asi 15 km severně od Žďáru nad Sázavou. Za komunitu Twinstone.org jsme si dovolili nabídnout pamětní trička s připomenutím letošního ročníku konference a naší malé open-source vývojářské komunity, která se semkla kolem společnosti Etnetera.

Více...Jak jsme začali šetřit čas a peníze s interním Stack exchange (Stack overflow) řešením

4

Co nás k tomuto nástroji vedlo?

Určitě nejsme jediná firma, která nemá dokonalou dokumentaci ke všem knihovnám, nástrojům a projektům. A i kdybychom takovou dokumentaci měli, pak by stejně nepokryla problémy, na které někdo narazí jako první. Je totiž nutné na ně nejprve najít odpověď. Teprve poté je možné jejich řešení zavést do knowledge base pro všechny další lidi, kteří na ně mohou v budoucnu také narazit.

Více...
Scala in Depth - podrobná recenze

0

Joshua Suereth vytvořil v podobě své knihy Scala in Depth perfektní kuchařku, sadu best practices, která poskytuje "kuchtíkům ve Scale" tolik potřebný rámec a ideje pro využití mnoha zajímavých vlastností jazyka, který přirozeně kombinuje vlastnosti objektově orientovaného (OOP) i funkcionálního programování - dvě dosud typicky odděleně používaná paradigmata.

Více...